| Rektsona a întrebat:

Care e mai bun Nokia Lumia 520 sau Samsung galaxy Trend S7560? Daun Funda! 1

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Pentru cineva cu multe utilitati care le foloseste e mai bun galaxy trend pentru ca are sistem de opearare android care mult mai usor si acesibil android e mai complex fata de windows ce a cel face inferior ai google play si ai aplicatii cu nemiluita iar la lumia ai appstore-ul ala zune care e lent are aplicatii putine si cand vine vorba sa il spui la redarea aplicatiilor 3d cedeaza primul windows pararea mea e mai mult pentru socializare nu pentru divertisment si alte lucruri si alta chestie e ca Samsung bate Nokia windows e la pamant e cel mai prost sistem de operare parerea mea

4 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Recomand Nokia!

Mai mult, te sfatuiesc sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja aici : http://bit.ly/1bEF6wQ

| Rektsona explică (pentru stroedaniel13):

Apropo e bun la jocuri si app?

| stroedaniel13 a răspuns (pentru Rektsona):

Daca te uiti la specificatii o sa vezi ca are totusi un procesor dual core de 1000 deci aplicatiile ar trebui sa mearga destul de bine.

| popadrian96 a răspuns:

Nokia Lumia 520 e mai rezistent de cat Samsung, si ma bun la soft, grafica, parerea mea, funda