| streetdancer1 a întrebat:

Care e mai bun? Samsung Galaxy S sau HTC Desire?

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Samsung Galaxy S clar e cel mai bun dupap parerea mea, si faptul ca are android pe el iti ofera o gramada de posibilitati de customizare si de aplicatii cum ar fi yahoo messanger!

| εїз a răspuns:

Mult mai bun este HTC Desire, am avut eu.

| dotcube a răspuns:

Raspunsul e relativ dar per total Desire e un pic mai sus decat Galaxy S, HTC Sense vs touch wiz, interfata de la HTC fiind mult mai frumoasa decat cea de la Samsung.Ecranul insa este mai bun la Galaxy S.

| AsiSoyYo a răspuns:

Samsung Galaxy pasta' il am acum dar vreau sa iul schimb... mi s-a spart displeiul. Bine l-am calcat de vreo 15 ori. deci...