| Daniel_9018 a întrebat:

Care e mai buna? Tableta Allview Alldro Speed

Tableta Allview Speed City SuperSlim

Tableta Allview Alldro Speed S GPS

Răspuns Câştigător
| AlexandruVl19 a răspuns:

As face dar acum am gasit nfs most wanted si l-am instalat si acum instalez asphalt 6 si dupa caut 7 daca gasesc si vice city iti fac. Uh tiai cumparato?

| Daniel_9018 explică (pentru AlexandruVl19):

Nu inca vreau sa vad cum merge intai happy gta 3 sau vc as vrea asa vad cu merge
daca faci un fimulet iti dau funda big grin add me:yodaniel93 mai vb

14 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://li.ro/w6gl Degeaba intrebi care e mai buna, atata timp cat nu spui pentru ce ai nevoie de ea.

| Daniel_9018 explică (pentru rocket):

Jocuri filme muzica aplicatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sunt cam la fel. Nu stiu ce sa zic. Eu as merge pe tableta Allview Alldro Speed S GPS.

| Predator30 a răspuns:

Cam toate sunt la fel putin difera eu as merge pe Tableta Allview Alldro Speed S GPS dupa ce le-am vazut pe totate sper ca te-am ajutat...

| Daniel_9018 explică (pentru Predator30):

Dar asta are dual core nu-i mai buna? Tableta Allview Speed City SuperSlim

| Predator30 a răspuns (pentru Daniel_9018):

Deci in primul rand ca tu nu ai pus bine siturile pe care ni le-ai dat in fine...deci aicea cam toate is la fel ti-am spus putin difera si nu de procesor ca toate au procesorul la fel difera doar de mb...1 gb are asta care zici tu ii foarte buna ai ales bine dar eu raman pe Tableta Allview Alldro Speed chiar ca ii cea mai buna acum le-am facut si o comparatie si este cea mai buna sper ca te-am ajutat prima oara m-am inselat si eu.

| Daniel_9018 explică (pentru Predator30):

Mersi nu am pus eu siteurile sau pus automat happy cred ca raman pe Tableta Allview Speed City SuperSlim ca restul nu au procesor dual core
ps astept raspunsuri daca nu tu primesti funda

| Predator30 a răspuns (pentru Daniel_9018):

Stai linistit ca nu ma prea intereseaza pe mine funda eu ma gandeam sa te ajut deci cam tot acolo esit cu Tableta Allview Speed City SuperSlim si Tableta Allview Alldro Speed ultima pica din start eu zic sa te gandesi ce alegere faci dintre cele doua succes

| adrianbestboy98 a răspuns:

Speed city e mult mai belea, alldro speed s gps e varza

| FuckSchool a răspuns:

Eu as alege-o pe asta : Tableta Allview Alldro Speed S GPS happy.

| alextotal a răspuns:

Salut. Allview speed city e mai rapida si Allview alldro speed s gps are gps. Depinde de ce ai nevoie. Eu iti recomand City deoarece am avut ocazia sama joc cu ea.

| AlexandruVl19 a răspuns:

Eu iti recomand Allview Speed City, am achizitionato si eu, sunt foarte multumit merge bine, nu se blocheaza, merg foarte multe aplicatii Gen:Need For Speed Most Wanted
GTA Vice City
Combat Arms
Etc.

| Daniel_9018 explică (pentru AlexandruVl19):

Gta vice city nu se blocheaza faci un video si il pui pe youtube te rog?