| anonim_4396 a întrebat:

Care este cauza disparitiei folder-ului?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cauza? Graba, poate neatenția. Poate, l-ai șters, din greșeală. Ori, i-ai schimbat locul, într-o altă partiție. Dacă nu-l găsești, caută-l la recicle byn. Dacă nici acolo nu este, descarcă un program de recuperare date (Recuva) și îl recuperezi.

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Stergere din greaseala, virusi

| AdrenalinTm a răspuns:

Hiden file, stergere din neatentie, ai niste bug hdd, un virus-mai putin probabil ca el sa aiba treaba cu folderul tau, iai facut o decupare si l-ai mutat, formatare hdd

| Andreea555012 a răspuns:

De-obicei virusii