| anonim_4396 a întrebat:

Care este CD-Key la jocul call of duty 4 multiplayer ca nu gasesc sigh
please help me:X
tanks:X
have a nice day:X

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Pentru call of duty 6 multiplayer si single player - verifica aici -
http://www.byetsoft.eu/......ingle.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lupulsinguratic ...hai mai lasa-ne de parca tu nu practici pirateria, trebuie sa dai tu cu bata in balta cu raspunsul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti vorbiti de piraterie ca filmele si jocurile pe care le aveti in pc-uri sunt cumparate... taceti naibi din gura

| dany4ok a răspuns:

Adevarata valoare a jocuri e in multplayer.

Daca vrei sa joci multiplyer trebuie sa iti cumperi jocuri original si o sa primesti un cd-key cu care poti sa iti creezi cont in baza lor de date (gen wow).