| Alexboss121 a întrebat:

Care este cea mai tare/interesanta aplicatie/program pe care il/o aveti pe pc/telefon?
Ce a mai/cel mai tare app/soft ia funda

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

INCI Beauty, o aplicație care scanează codul produselor cosmetice și spune ce rol are fiecare ingredient și cât e de ok (e buna la cumparaturi, dar mai ales pentru că mă ajută la facultate).

Daily Art, care arată in fiecare zi o pictură și spune pe scurt povestea ei și a autorului. Nu sunt pasionată de artă, dar îmi place să aflu lucruri noi.

Pe langa astea îmi plac foarte mult și găsesc foarte utile aplicațiile supermarket-urilor, unde pot vedea oferte și reduceri pe care nu le observ mereu la primul drum in magazin.

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Browserul pentru internet happy

| dullcat a răspuns:

Confirm si eu pentru Inci Beauty si Daily art ca sunt foarte faine si utile! big grin

| Frank51 a răspuns:

Guitar tuna, îmi acordez chitara fără să am habar cum să fac asta. Bine, la început nu știam și mi-a fost de foarte mare ajutor, acum as putea să fac și singur, dar tot economisesc timp dacă folosesc aplicația.

| NLS a răspuns:

1) LapseItPro (cumparata) -- cu ea si un editor video poti crea capodopere.

2) Remote Mouse, deocamdata necumparata. Aplicatia aceea care te face sa uiti ca exista tastatura si mouse, atunci cand vrei sa lenevesti in pat si sa te uiti la filme. Desigur, e nevoie de un monitor mai mare, sau de un TV conectat pe post de monitor, dar cinefilii au in general asa ceva.

3) navigator fara internet,
Maps.Me, pentru acele zile sensibile.

4) aplicatia de internet banking

5) telecomanda universala de la Huawei, care e geniala.
Ma simt ca pustiul din Singur Acasa3, cand ii iau piuitul aparatului de la etajul de deasupra (apartinand tot unui membru al familiei). M-as juca cu TV-ul meu, dar n-am.

| Zuzu1991 a răspuns:

Etete SCARTz, Samsung Game Launcher... EVIDENT tongue

| Apokales a răspuns:

Brave Browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Safari și Discord.

| morfeo a răspuns:

Raiffeisen Bank, in ziua de salariu

| InOrOut a răspuns:

Cos de reciclare

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Sunt de parere ca cea mai interesanta aplicatie esti "Mi Remote" creata de catre cei de la Xiaomi, cu aceasta aplicatie pot porni / opri anumite dispozitive cum ar fi TV, boxe, etc.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

=)

| Alexboss121 explică:

Nice try kid rolling on the floor) poate cineva te crede