| AndreeaLove10 a întrebat:

Care este cea mai bună aplicatie de pus parolă la aplicatii de pe Android?

Răspuns Câştigător
| Børgø a răspuns:

Eu folosesc AppLock de la DoMobileLab. Este chiar tare.
Mai este si Smart AppLock de la SpSoft. Am folosit-o si pe aia si mi se pare destul de buna.

3 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Tu una doresti sa iti protejezi anumite programe/aplicatii nu? Foloseste CM Security

| CosminSM a răspuns:

CM Security, e si antivirus si poti bloca orice ce vrei tu, de exemplu : Galerie, camera, contacte, etc.

| calentudor a răspuns:

Eu foloses CM Security si este foate bun. Daca cineva gresete parola de trei ori la rand ii face poza si are anti-virus in acelasi timp.