| RAY a întrebat:

Care este cea mai buna versiune de autocad care sa includa totul?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Detaliaza intrebarea. La ce iti trebuie?
Cea mai buna versiune e cea mai scumpa: "Architecture, Engineering & Construction Collection". Asta contine tot ce contin si celelalte si altele pe langa.

| RAY explică (pentru Ineys):

Pentru arhiectura, am descarcat, instalat autocad architecture 2018, dar si auto cad 2020 oare contine aceasta functie?

| RAY explică (pentru Ineys):

Ai msj pv

| MariusGeorgeTipa a răspuns:

Cea mai buna versiune este cea care ruleaza lejer pe calculatorul tau. Trebuie sa te decizi daca lucrezi in spatiul 2D sau vrei si proiecte tridimensionale.
Iata informatia despre versiunile Autocad, licentele necesare si domeniul de pregatire:
www.softedu.eu/versiuni-autocad.html
www.softedu.eu/licenta-autocad.html
www.softedu.eu/domeniul-de-pregatire-autocad.html