| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna versiune gratis pentru Windows XP si 7 a programului NERO?

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Windows xp, vista, pana la win 7 toate cer nero. De la windows 7 in sus, 7, 8, 8.1, 10 nu mai necesita nero sau altele, fac ele direct. Bagi dvd in unitate, tragi cu mousul foldere sau chestii in partitia unde e dvd (fereastra cu dvd). Dupa aia dai click dreapta si dai BURN. Alegi viteza si dai burn dvd. Gata.

| LuluOneMillion a răspuns:

Toate fac acelasi lucru, nu au mari diferente. Nu-ti face griji, poti sa iei care versiune vrei.