| YepIsSuspended a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus?

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc avast si sunt foarte multumita de el happy nu am avut probleme pana acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gratis? Am auzit de avast, AVG Avira happy

| danutza a răspuns:

Incearca Nod 32 happy

kratos
| kratos a răspuns:

Ca sa raspund strict la intrebarea ta si sa nu aberez cu daca si cu parca sau incearca iti zic ca cel mai bun antivirus momentan este Avira.

| WhiteWings a răspuns:

Nod 32

| Criiss16 a răspuns:

Eu folosesc Norton. Mi se pare bun.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Silvia a răspuns:

Nod 32winking
Il am si eubig grin
zzzzzzzzzzzz

| M4RK a răspuns:

Eu folosesc avg avira happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un cel mai bun dintre toate. Cel mai bun e cel cu cea mai bună detecție, consum cel mai mic de resurse, preț cât mai mic (de preferat, chiar gratis) și cât mai puține erori.
Dintre astea, cele mai bune suite de securitate ar fi:
1. Plătite:
BitDefender (Total Security sau Internet Security)
Kaspersky (Internet Security)
2. Gratis:
Comodo Internet Security (Anti-virus + Firewall)
Avira Anti-virus + Zone Alarm firewall.

| inna a răspuns:

Avg

| 1968 a răspuns:

Avast!

| vyol3ta a răspuns:

An nod 32 si e destul de bunwinking

| Ana213 a răspuns:

Avg Free Edition 8.5 pentru ca ai:
-Anti-Virus
-Anti-Spyware
-E-mail Scanner
-ID Protection
-License
-LinkScanner (functioneaza pe Internet Explorer)
-Rezident Shield
-Update Manager

Are o viteza de detecti foarte mare, nu foloseste multe resurse si se poate dezactiva usor, scaneaza zilnic la o ora fixata de tine, si... e gratis!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca Nod 32winking

| phidas a răspuns:

Kaspersky rulz happy

| d3utsy a răspuns:

Eu zic ca Nod 32.

| WondyWoolf a răspuns:

Norton!

| Penther a răspuns:

Cel mai bun este Kaspersky Intertnet Security, recomand editia 2009, cred cel mai bun lucru in el este ceia ca are functia de anti-banner care stopeaza toata reclama de pe site-uri.

| cheloo74 a răspuns:

Am mai spus cuiva ca cel mai nasol virus impotriva caruia nu s-a inventat inca protectie este "utilizatorul habarnist". Am prieteni care instaleaza saptamanal windowsul ca "iar s-a virusat calculatorul". Am AVG 8.5 de cand a aparut si nu am avut virusari pana acum. Dar repet: depinde de utilizator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod 32