| Crafter3006 a întrebat:

Care este cel mai bun browser pe:
Android si pe PC (calculator)?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe laptop/pc cel mai bun e mozila in prezent -foarte rapid, pentru telefon add block broswer -blocheaza reclamele

| Bogdan70001 a răspuns:

Deci pe PC cel mai rapid browser este Vivaldi ( un fel de Opera Lite foarte rapid)
Si pe Android CM Browser

Te asigur ca o sa le adori
-----------------------------------
Funda?

| EusebiuPWN a răspuns:

Toate se misca rapid, depinde cu ce esti tu invatat. Dar da, iti recomand google Chrome, asta nu inseamna ca Mozila nu-i bun.

| Ensiferum a răspuns:

Google Chrome.

| RadikalGamer a răspuns:

Pe Android cam toate broswerele folosesc același motor, deci nu e o mare diferență, dar poți să folosești Chrome. Pe PC sunt ceva diferențe, acum depinde la ce îl folosești. Chrome e destul de popular și e bun cam la toate aspectele. Firefox e bun pentru securitate, poți să dezactivezi multe chestii legate de tracking, locație, etc. Eu îți recomand Chrome.

| ion1731 a răspuns:

La moment pentr upc folosesc Firefox, desi pana acum foloseam Chrome.Firefox e mai ok ca chrome, la momentul actual.Pe telefon, orice e bun, chiar si chrome big grin