| DenniDen a întrebat:

Care este cel mai bun browser pentru internet? Google Chrome cand intru in el imi apare o eroare ca sa zic asa care zice:

Preferintele dvs. nu pot fi citite.Este posibil ca unele functii sa nu fie disponibile, iar modificarile aduse preferintelor nu vor fi salvate

Ce pot face ca sa nu imi mai apara chestia aia?
va roog dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Mie imi place firefox... in chrome te sufoci in taburi daca deschizi multe, si merge si naspa.
S-ar putea sa-ti placa si opera...

| W3R4 a răspuns:

Mozilla firefox! happy

| edygman a răspuns:

Depinde pentru ce sistem de operare il vrei.Eu iti recomand Firefox.
http://www.money.ro/......16533.html