| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program antivirus?

Răspuns Câştigător
| stephan10 a răspuns:

Top:
1. Karspersky (nu-ti recomand da-l iei pe cel piratat)
2.Bitdefender
3.Norton
4. AVG
5.NOD32
6.Cloud Antivirus
7.Altele

9 răspunsuri:
| Anonime a răspuns:

Eu am Avira, dar am auzit ca si Nod32 si Avast sunt bune.

| boyandme a răspuns:

Poi. sa stii ca avg este folosti si in politie nod32 cam slab. recomand avg sau kaspersky:*!

| Smotocel a răspuns:

Cred ca Avira.Eu am Nod32 dar si asta e bun.

| Andrei10101 a răspuns:

Eset nod 32 antivirus

| georginika a răspuns:

Eu ma descruc foarte bine cu Avast Antivirus happy

| roocsy_7763 a răspuns:

Eu am avira :X si e foarte bun :X

| vigome a răspuns:

Niciunul nu este cel mai bun, toate au scapari in anumite sectoare. Sunt insa antivirusuri cotate bine, dar nici unul nu este eficient 100%.

| DeyCj a răspuns:

Avira.Pe ăsta îl folosesc şî eu şi face treabă foarte bună. Se actualizezează zilnic la o anumită, are o rată de detecţie de peste 90 la sută şî şterge viruşii detectaţi.Pe lăngă ăsta îţi mai recomand şi AVG asta în caz că ai un pc mai bunicel(mă refer să aibă RAM). Are şî firewall şi şi scaner de e-mail dar nu îmi place că îşi crează un folder unde îşi stochează viruşii.Succese

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!