| master_7023 a întrebat:

Care este cel mai bun program de ascultat muzica?

Răspuns Câştigător
| maryus92 a răspuns:

Winamp cu sigurantawinking

25 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Eu folosesc AIMP2. E mult mai bun, şi mult mai inteligent din toate punctele de vedere. Şi consumă şi foarte puţine resurse. Când am dat clik pe el să-l deschid se deschide instantaneu aproape, şi continuă să meargă exact de unde a rămas când l-am închis. Winamp-ul aştept 20 de secunde până se deschide.

http://download.chip.eu/......23529.html 61. 560_RO. exe&t=4c373fa0&sign=b3dc93fa85369d1709e2ac07575568df&dl_type=dl_hs

Alte răspunsuri
| Alex0194 a răspuns:

Aimp2. Este cica, clona lui winamp pro, insa imbunatatit: cand opresti in timp ce playeaza, la redeschidere iti da melodia de unde a ramas, se deschide rapid, are chiar si navigare in taburi, si un design de baza placut (pentru unii cum arata conteaza)

| Emena a răspuns:

Winamp si media player

| Petronela a răspuns:

Winamp

| Aiicha a răspuns:

Winamp, petru ca e simplu de folositwinking

| Adredemesconf a răspuns:

Eu zic ca Winamp si KMPlayer dar e bun si BSPlayer. Sunt bune toatewinking

| crazygirlyo a răspuns:

Winamp.

| AnMa a răspuns:

Winamp

| primaru a răspuns:

Tractoru dar treguie sa ai si calculatorul mai performant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radio 12, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winamp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winamp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aimp2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kmplayer si winamp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winap cu sigurant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program de ascultat muzica e aim2big grin e mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ares

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AIMP 2 este cel mai tare este mult mai bun decat winamp : parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winamp este, e folosit de calculatoarele performante...restu se blocheazahee hee)))

| Adriaw48 a răspuns:

Sall Master, Intr-adevar Winamp este un program foarte bun dar mai bun este Windows Media Player CREDE-MA happy

| Claudia_4326 a răspuns:

Winamphappy

| bebetto a răspuns:

Salutare, AIMP3, e cel mai bun. Parerea mea si a multora

| liposenzualu a răspuns:

AIMP2 e cel mai tare