| Gax97 a întrebat:

Care este cel mai bun program de recuperat fisiere pe PC pe care il stiti?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Programe free : Recuva, Easeus.
Programe cu plata : Ontrack Easy recovert, R-studio.

5 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Daca te referi la un fisier sters din greseala ia Recuva dar chiar si asa trebuie sa actionezi rapid in maxim 5 minute de la stergere deoarece nu o sa ti-l mai gaseasca. Daca termen mai mare cumpara program mai bun (nu stiu exemple)

| DryIce a răspuns:

Serviciile secrete au un program cu care recupereaza 100% din fisierele sterse nealterate. General public are un rahat de programe cu care abia recupereaza 20%. E vechea faza asta deja.

| Rommeo a răspuns:

Fisiere sterse din greseala? sau vrei sa recuperezi fisiere de exemplu de pe un pc care nu mai buteza windows-ul si vrei totusi sa recuperezi niste fisiere care le aveai in partitia c (exemplu desktop).

| Khero a răspuns:

Recuva este simplu de folosit si pot spune ca isi face treaba. Toate fac acelasi lucru, nu exista unul mai bun ca altul.

| danmunteanu84 a răspuns:

Incearca Recuva de la Piriform. E aceeasi companie care a facut Ccleaner.