| andreirobert15 a întrebat:

Care este cel mai bun program pentru android ca sa gasesc telefonul daca il pierd?
Funda

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cerberus. costa 2, 5 euro aproximativ si include 5 licente pentru 5 terminale.

| SouLIce a răspuns:

Si cei de la google au direct in adroid o functie prin care iti poti localiza telefonul
Intra de pe telefon la setari google si la manager de dispozitiv android bifeaza cele doua optiuni
dupa care intra aici cu contul google pe care il ai pe telefon si gata
https://www.google.com/android/devicemanager?hl=ro
P.s. ca sa fie localizat telefonul trebuie conectat la internet

| LaryLaurentiu a răspuns:

Cred ca cea mai buna este buzunar cu fermoar la mine a functionatbine.

| Marck27 a răspuns:

Se numeste buzunar cu fermoar, si functioneaza cu plugin-ul multa atentie