| EmiliaSd88 a întrebat:

Care este cel mai bun router wireless? vreau sa imi cumpar unul si de asta intreb, pentru ca nu am mai avut asa ceva si nu ma prea pricep la calitatea acestuia.

11 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

Am un TP link W ceva, merge foarte bine. In general sunt conectate 2 pcuri, 1 telefon, 1 tableta simultan. Nu se simte ingreunat, ba chiar am impresia ca merge mai bine ca direct. Cand erau toate conectate am prins viteza maxima 7, 8 mb/s. Eu sunt extrem de multumit.

| horia2012 a răspuns:

Cel mai bine:
Du-te la cel care iti asigura serviciul de internet si intreaba-l. Asa esti sigur ca vei lua un router care se poate
seta usor pe caracteristica retelei.
Altfel il poti nimeri bun sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-link este cel mai bun.

| RockLife a răspuns:

Eu am router Huawei HG 655B, e de la Romtelecom.

| Avocado7 a răspuns:

Eu am TP-link de la Apple merge perfect.am dat 100 de lei pe el

| NoName234 a răspuns:

Cel mai bun este romtelecom(clicknet) si nu trebuie sa il cumperi, comanzi la 1930 netul si iti ofera routerul gratis
FUNDA?

| paul999 a răspuns:

Salut, eu am D-link de cateva luni si merge perfect nu am treaba! poti sa-l cumperi de pe eMAG, 100 lei am dat p router.

| clicksnap a răspuns:

Ubiquiti

| andreeaandreea922 a răspuns:

Eu am incercat cel de la Ambra! merge foarte bine

| yostefiyo a răspuns:

Nu stiu care da iti zic imediat

| ReTumb a răspuns:

Pai nu prea conteaza... Internetul va merge la fel pe toate... tongue