| Andreea930 a întrebat:

Care este cel mai bun sandwich marker? Am luat de pe eMAG floria make it, și este cel mai prost aparat, primul l am ținut să se încălzeascăfără pâine, și când să pun pâinea în el s-a ars siguranța cred, după am sunat și dat altul la schimb, și acesta al 2 lea când am pus 2 sandwich -uri nu foarte groase am lăsat clapeta jos și a plesnit în ambele părți și l am returnat iar, o prietenă mi-a zis că ea are unul albatros collection de 3 ani și nu a avut probleme, sau care ar fi cel mai bun?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea care se inchid sunt mai bune. preferabil mai scum, undeva peste 100 lei. gasesti bune ieftine dar nu foarte bune

| Catrice a răspuns:

Am eu unul de vreo cinspe ani și am perioade când fac și luni în care nici nu-l ating și merge
Nu cred ca am mai văzut prin magazine marca. Știu ca a fost 200 lei la vremea lui.

| Furnicuta000 a răspuns:

In principiu toate sunt bune, dar ai nimerit tu unul prost. Se mai imtampla.
Eu am unul de foarte multi ani pe care l-am luat ieftin dar problema e ca s-a rupt chestia care tin cele 2 gratare si de fiecare data cand fac sandvis trebuie sa tin cu mana apasat. Dar fac rar asa ca nu intentionez sa cumpar altul

| VladUrleanu a răspuns:

Am avut si eu astfel de probleme cu 2 aparate. La unul s-a rupt clapeta, iar la altul a plesnit manerul cu totul. Am cumparat apoi unul fara inchidere pe baza de clapeta si nu am mai avut probleme. L-am luat de la Domo acum 2-3 ani si nu stiu daca se mai gaseste. Era ceva in genul asta: https://event.2performant.com/......ents/click