| Daughter a întrebat:

Care este cel mai bun site de pe care iti poti achizitiona telefonul in rate?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Nu te lua dupa "suntserios". E neserios. Fa-ti un card de cumparaturi in rate fara dobanda de la Raiffeisen. Ai 50 rate fara dobanda la Altex si in perioada 1 noiembrie - 5 decembrie. https://altex.ro/......redit/pag/

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Cu acest card ai si la alte magazine rate multe si apoi si aceste magazine au facilitati de vineri pana luni.

| Violleta2022 a răspuns:

De pe site-ul oficial al unei companii telefonice!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce conteaza site ul? oricum rata ti o face banca

| Daughter explică (pentru suntserios):

Atunci banca! big grin

| suntserios a răspuns (pentru Daughter):

Aia la care incasezi venitul. Acolo ai dobanzile cele mai mici si cele mai bune oferte la cardurile de cumparaturi in general.

| MadalinG99 a răspuns:

Emag, altex.

| MagicUnicorn21 a răspuns:

Mie mi se pare că un bun magazin online care poți și achiziționa un telefon în rate este eMAG.