| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun site pentru a crea un site gratuit?

5 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Recoamnd wordpress.com

| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana !
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/?p=3090

Mult succes!

| WR104 a răspuns:

A zis site, deci.nu blog.deci.YOLA.

| Gikendru a răspuns:

Daca vrei un sitebuilder iti recomand ucoz.net, poate ti se va parea c-am nasol. dar pentru incepatori e cel mai bun. ofera posibilitati de editare foarte bune.mai bune ca la celelalte de mai sus. Daca vrei un site de hosting.de 1000, 500 sau 1200MB, scriemi un mesaj si iti dau citeva link-uri.Succes!

| shippo3313 a răspuns:

Webs.com mi-am facut si eu