| theROOcKsTArr a întrebat:

Care este cel mai bun telefon cu touch screen?

Răspuns Câştigător
| alexxx a răspuns:

Pai ar fi mai multe:iphone 4, HTC HD 2, samgung Galaxy s

12 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Galaxy S pentru Android sau iPhone 4 pentru iOS.

| Mimii9832 a răspuns:

Samsung Galaxy slove struck

| ROZzMania a răspuns:

Nu ma pot decide HTC desire iphone sau Nokia x 6 toate is faine.

| YoYo a răspuns:

Mie personal imi place Nokia c6 sau Nokia xpress musix 5800 sincer sunt foarte bune si te tin mult! Nu o sa te dezamageaca chestia este ca sunt desctul de scumpe telefoanele la liber... dar in rest sunt foarte bune sicer imi plac mai mult decat un Iphone

| Kanpeki a răspuns:

I-phone.

| onutza98 a răspuns:

Lg KS20 funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tel Nokia expres musik ffffffffffffffffffffff bun in general x6 5800x3 cu sine 5320 n 97 mini poza cu Nokia express newegg.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.newegg.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e iphone 4 iphonurile au celmai bun touchscreen si tin multdacaai grije de ele nusune ale cu beisor is cacaturi daca esti desteapta ascultama

| kynleiii a răspuns:

Parerea mea : Lg Gt 405

| kynleiii a răspuns:

Cele mai bune marci sunt Nokia, Samsung, LG

| TheBadOne a răspuns:

Iphone 4, dar costa 100 de euro cu abonament (: