| Yell0w a întrebat:

Care este cel mai bun telefon dupa parerea voastra? big grin

8 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

HTC evo 4g

| Morfilio a răspuns:

Samsung galaxy 2 este cel mai bun la ora actuala (intrece de 63538428 ori iphone 4) nu zic eu ci experti. Iar cosmote cute e o porcariestraight face daca vrei un telefon bun ia-ti un LG optimus one cu numa 6 mil

| Deea4ever a răspuns:

As zice iPhone 4 dar nu toti si-l permit! Asa ca zic Cosmote Cute happy

| Kastum a răspuns:

Acum cele mai bune telefoane lucreaza pe sistem Android alege unul din ele. iti Proppun HTC Desire S. Nu vreusa zic ca Iphone 4 nue cums e cade dar l-ai scapat 1jos sa farmat ecranu + Infatisarea lui e patrata si nu e comod de o tinut in mine + La HTC si la Samsung nu trebuie cicatul de ITunes

| CevaSimplu a răspuns:

Samsung galaxy s

| FoNemeKo a răspuns:

Cele mai bune sunt Samsung Galaxy S2 si HTC EVO3d

| Giii a răspuns:

IPhone 4 :-P

| Bombonika_5628 a răspuns:

Poi in primul rand Samsung galaxy S e copiat dupa IPhone si nu e Mai bun am avut Galaxy S si iPhone 5 zile. concluzia iPhone e Mai bun! tongue