| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun telefon mobil de pe piata?

Răspuns Câştigător
| Booboomihai a răspuns:

Depinde de bugetul tau.
Cauta-ma pe messenger sa vorbim happy Ma ocup cu asa ceva si sunt in "ultimul pas" la moda cu telefoanele, imi spui bugetul si iti spun cel mai bun telefon din magazinele care le ai la tine in oras sau ce gasesti pe net.
Sa fim la subiect : HTC Desire, HTC Desire HD, Motorola Milestone ( tastatura full qwerty), Nokia N97 ( tastatura full qwerty), Iphone 3Gs / 4 si nu in ultimul rand Samsung Galaxy S sunt printre cele mai bune existente pe piata. Insa conteaza bugetul si preferintele tale, daca vrei cu touch sau fara, daca vrei cu tastatura qwerty sau cu touch si tastatura qwerty.
Mai bine vorbim pe messenger si te lamuresc.
Bafta!

14 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Depinde...
Apple iPhone 4 pentru iOS
Samsung i9000 Galaxy S, Google Nexus S sau HTC Desire HD pentru Android
HTC HD7 pentru Windows Mobile
Nokia N8 pentru Symbian

| adriangabor92 a răspuns:

Nokia 6630

| MikeAlexis a răspuns:

Oricare telefon pe care scrie Nokia. Cumparal cu incredere ca te tine

| yumeee a răspuns:

Nokia 1100. Snake + lanternă, ce mai vrei de la un telefon?

| alyntoxic50 a răspuns:

Iphone 4

| yoo23 a răspuns:

Nokia n97 e cel mai bun.are tot ce vrei.

| florinsandu a răspuns:

Buna, cel mai bun este cel pentru care ai bani sa-l cumperi, sau I fon 4

| MihaicaDan a răspuns:

Mie imi place LG GM360 La 500 lei e bun uita-te e cu toothscreen
poate iti place http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-gm360_viewty_snap-2881

| Erik_7239 a răspuns:

Parerea mea : Nokia X3, Nokia X6 si mai sunt cateva depinde de buget happy Succes!

| theLOVEsc a răspuns:

Nokia n8, iphone 4 parerea mea happy

| TrustMe a răspuns:

Iphone 4

| Andra0037 a răspuns:

Pai LG ks360 are tastatura qwerty, ku990i are camera de 5mega pixeli,
si Nokia 5228 este mai gros si e bun. Si-ti mai recomand unul, Nokia 5800 dar este mai scump.

| Booboomihai a răspuns:

Am uitat sa precizez in commentul anterior id-ul in care sa ma contactezi sa te pot ajuta, booboomihai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yumeee in ziua de azi nu mai conteaza lanterna si jocurile conteaza altele nu e bun de nimic acum telefonul ala e vechi ca bunica sau poate chiar mai vechi nu zic ca nu ar fi bun dar nu mai e la moda