| PsyhoChild a întrebat:

Care este cel mai ieftin PC pe care sa ruleze CS:GO si LoL in 60fps?

Răspuns Câştigător
| Smetty a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2789174/

Pe viitor ai putea adauga o placa video GTX 1050 sau GTX 1060 si inca 4gb ram.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bara_Catalin_1991 a răspuns:

Placa video: Integrata din procesor (mai nou procesoarele de tip kaby lake au o placa video similara cu un gtx 750 - o placa video buna pentru cs go, lol, etc)
Procesortongueentium kabylake
Ram: 4 gb
(restul componentelor ceva ieftin)
-Pe pc-u asta merge mult mai mult jocuri de ex: dota 2, samp, overwatch ma indoiesc dar s-ar putea sa-ti mearga si ala cu totu pe low la 50 fps etc
Daca vrei un PC DOAR de cs go si lol iti trebuie:
Placa video: gt 730
Procesor: pentium haswell
Ram: 4 gb
(restul componentelor sa fie ceva ieftin)

Observatie: atentie la sursa! ia-ti una de 500W minim