| VirtualKnight a întrebat:

Care este cel mai puternic pistol?(nu din jocuri, din realitate).N-am stiut in ce categorie sa pun intrebarea.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Doamne du-te frate la Biserica la ce iti trebuie pistol lasate de pistoale cel mai puternic pistol este funia leagati-o de gatwinking

| VirtualKnight explică (pentru Clarissaaz):

...Vreau sa merg in armata daca vrei sa stii si imi plac armele, eu nici nu merg la biserica.

| Clarissaaz a răspuns (pentru VirtualKnight):

Aha deci practic .....trebuia sa mentionezi asta in intrebare.

| GabeN a răspuns:

Desert Eagle(Da, exista si in realitate)

| rpushtiu a răspuns:

Desert eagle care foloseste cartuse 50 ae (action express ) gasesti pe net este fabricat de imi

| VirtualKnight explică (pentru rpushtiu):

Mersi si de raspunsul tau, este la fel de bun ca cel castigator.

| rpushtiu a răspuns (pentru VirtualKnight):

Cu placere happy