| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai rapid windows de cooperare? Eu am vista home premium la laptop este bun?

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Operare sau cooperare))). windows 7 pe 64biti e cel mai rapid.iti recunoaste rammi mai multi de 3, 2gb, fata de orice versiune de windows pe 32 biti. dupa mine windows vista e cel mai greoi.sa nu cumva sa ma contrazica cineva, ca n-are un argument clar, sa-mi spuna ca windows vista e mai bun decat windows 7.

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Destul de bun, dar mai bun e windows 7.

| jabiilord a răspuns:

Cel mai rapid e ala care e cel mai simplist gen home edition fara antivirus si alte mii de programe.
Daca vrei performante si mai bune atunci ia-ti un hard disk SSD pe care instalezi doar sistemul de operare cu programele aferente si ai sa vezi diferenta.
Trage un ochi si pe aici: http://www.tutorialepc.ro

| anonim_4396 explică (pentru jabiilord):

Multumesc de raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms. mult! amandoua cooperare sa nu se blocheze sa raspunda la tot si operare sa operezi cu programe si mai multe chesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc! eram curios sa aflu, stiam ca este cel mai bun windows stabil windows 7 si Xp.