| Fl4sh3rON a întrebat:

Care este cel mai tare joc din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duti 6 si avatar

171 răspunsuri:
| Gen a răspuns:

Cauta Farcry pe net. Asta e cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ce sa spun sunt diverse : GTA 4(100% real), NFS Sift, Crysis (Sunt mai multe feluri da doate sunt belea), Call of Duty Modern Warfare 2. etc sunt multe jucuri frumoase dar depinde ce-ti place ( shooter, curse, logica...)

| dany25 a răspuns:

Eu cred ca este Prototype razor

| dany25 a răspuns:

Eu cred ca este Prototype

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este cel mai tare joc din lume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postal 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mia tari jocuri din lume sunt gta iv si gta iv episodes from liberty city va rog sa ma credeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fgydhc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa Gaozarilor de Lineage ati auzit LINEAGE

| gorge a răspuns:

Nu stiu eu cred ca postal 2 sau mafia 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs undercover
pro evolution pes 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu stiu perfect worldwinking da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice ca ie cod of war dar cele lalte nu stiu daca sunt tari ca nu le-am jucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm ie greu aha stiu un joc dar nu stiu daca ie tare se numeste dexter si mai stiu unul sims cu animalute pentru ca mie imi plac animalutelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare gta 4 wrcraft metin2 si pentru fete simsurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of warcraft.pacht4

| gorge a răspuns:

Mafia 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 sau airrivals

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare joc este clone wars aventures

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cel mai slabe jocuri din lume sunt metinurile, iar cele mai tari sunt cele facute de compania Blizzard.(WoW, Diablo 3 si StarCraft 2, sunt jocuri adevate).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cel mai are joc online mi se pare Farmerama. Iar un joc pe CD, Wii etc. cred ca GTA 3, Vice City etc. si Wrestling vs. Raw. Oricum toata lumea are placerii diferite in privinta jocurilor, de exemplu mi-e imi place GTA pentru ca poti sa faci aproape tot ce vrei, iar farmerama pentru ca imi place dintr-un motiv pe care nu pot sa il exprim, iar WWE imi place pentru ca urmaresc si la TV WWE si am luptaorul meu preferat si imi plac jocurile de violenta. Dar CS nu imi place nu stiu de ce, nu imi plac jocurile cu impuscaturi, nici Metin2 nu imi place, pentru ca in Metin2 nu este nimic real ca in GTA sau WWE etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare joc din lume e ala care iti place tie cel mai mult bineteles nu? aproape toate sunt frumoase!

| cosmin0116 a răspuns:

Assassin creed, prince of persia 1, 2, 3, 4, 5, sims pentu toata lume orice sims si gta mai ales gta 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este gta 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pilasd 2