| Fl4sh3rON a întrebat:

Care este cel mai tare joc din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of duti 6 si avatar

171 răspunsuri:
| edygyry a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai tare joc din lume este pes 2011

| edygyry a răspuns:

Eu cred ca sunt:blur, gta, driver san francisco...

| dasdfsdfdf a răspuns:

Sa va zic ca
ca shooter e call of duty si medal of honor
ca beat em up e street fighter 4, prince of persia,avatar
ca open world spider-man web of shadow si prototype, gta 4, assasin creed
ca strategy age of empire
ca mmo champion online,star wars the old repubic(n-am cuvinte dar e naspa ca e cu bani crying ), wow
flash:raze pe armor game, si multe mmo-uri pe browser
race:nfs hot pursuit

| dasdfsdfdf a răspuns:

Am uitat de ceva la stealth
hitman, splinter cell si assasin creed(la asta nu trebuie neaparat steath)

| cicuadrian11 a răspuns:

Pe parerea mea eu pun ca e Call Of Duty Modern Warfare 3

| cicuadrian11 a răspuns:

Prototype

| cicuadrian11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai tare joc din lume e call of duty modern warfare 3

| raumg3staltung a răspuns:

Assassin's Creed! toate happy

| a1l1e1x a răspuns:

Blue dragon logic n-are cum sa fie unul mai tare. daca este spuneti care?

| cristijacksperow a răspuns:

Metin2 nuuuu dar prince of persia the forgooten sands este cel mai tare

| Hcatalin a răspuns:

Battlefeild 3 dar trebuie sa ai pc bun

| alexmitzyy a răspuns:

Categoric gta 4 big grin

| backspace10 a răspuns:

Ma prototype 1, 2 call of duty modern warfare 2, 3, nfs the run, fifa 2012, gta 4 (liberty city) total overdose metin2 matrix. FUNDA?

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Microvolts sau metin2

| andreitare100 a răspuns:

Cel mai tare joc e fara indoiala battlesfied 3 doa ca merge numai pe window vista sau window 7, big grin

| Alberto_Sukarul_1998 a răspuns:

Maa cel mai tare joc din lume este cs ma si este cel mai jucat joc din lumestraight face

| mustataboss87 a răspuns:

cel mai tare joc din lume este painkiller

| Munteanu_Ionica_1986 a răspuns:

Cel mai tere joc este goo of war

| DannyDanny27 a răspuns:

Prototype,nfs most wanted, spiderman

| razbunator02 a răspuns:

Dreacu si mie mi se pare cel mai misto joc prototype dar mi-a placut mai mult prototype 1 decat 2. 2 e greu si nu e prea misto doar ultima misiune e misto cand te bati cu alex mencer(prototype si tu esti unu imbracat intro armura rosie care are toate puterile lui prototype dar prototype arata mai belea thx prototype 1

| Achim_Danut_1987 a răspuns:

Fifa 2012

| ToaderAndrei a răspuns:

Depinde pentru mine cel mai tare este pes 2013

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Ori cum nu conteaza raspunsurile noastre fiindca jocurile pe care ti le recomandam noi s-ar putea sa nu iti placa tie. dupa parerea mea cele mai tari jocuri sunt:
1.asasin creed
2. 4story
3. microvolts
4.metin2.
acum nu conteaza asta, conteaza ce iti va place tie

| marispear a răspuns:

Incearca Prototype2

| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Cel mai tare joc este prototype

| TheDezeu a răspuns:

Seria Asssassin creed, seria mass effect, Call of duty Modern Warfare 1, 2, 3; Darksireds 1, 2; Gta san andreas si Gta 4; Prototype 1, 2; WRC Fia champioship, nfs most wanted 1, 2; nfs underground 2; nfs the run(pentru grafica); nfs shift2; lord of the rings war in north; the witcher2; battlefield3; hitman absolutions; Splinter cell, Boderlands2; crysis2; farcry3; heroes iv; maxpayne3; sleeping dogs; fifa; dar jocul care mi-a placut a fost assassin creed 2

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Halo 4

| alex2003 a răspuns:

"Minecraft beta 1.8.0",... si "Trackmania 2" toate cele trei versiuni.

| Lidia_Vasilian_1995 a răspuns:

Metin2 big grin

| Blondu2002 a răspuns:

Star Craft 2 si MinecarftSP normal!