| XxAnonimuXx a întrebat:

Care este codul de activare pentru metin 2 siteul este www.m2bob.eu imi trebuie codul de activare va rog spunetil! sau macar spuneti-mi unde il gasesc

Răspuns Câştigător
| TheAnswerMan a răspuns:

Deocamdata se lucreaza la el pentru ca metin2 a facut un update si il va lansa azi dupa amiaza.

6 răspunsuri:
| TheAnswerMan a răspuns:

Nu este niciun cod de activare.
Pur si simplu intri pe site, Dai la registrieren, iti faci cont, Dai la Download si dai la M2bob 1.4.1 si dezarhivezi in folderu de la mt2.
Deschizi M2bob 1.4.1,selectezi limba English, La a 2-a selectezi metin2client.bin,la ultimele doua pu numele si parola pe care l-ai facut pe site si dai la login. Daca apare Succesfully Loged in inseamna ca merge si dai la Weiter Next.
Dai pe cheia aia si scrii Numele, parola, la server scrii numarul serverului pe care joci:
1. Leonis si restul pana la 12. Volans
La a 2-a alegi CH: 1, 2, 3 sau 4 iar la a3a pui caracterul care vrei tu (adica slotul):0-e cel din fata, 1-cel din dreapta, 2-cel din spate, 3-cel din stanga.
Dai la Save settings apoi o iei de la inceput pornind M2bob 1.4.1.
Altfel nu stiu cum sa-ti mai explic rolling on the floor

| Panaghioiu_Vali_1996 a răspuns (pentru TheAnswerMan):

As vrea si eu sa stiu tot in legatura cu asta unde il arata download

| TheAnswerMan a răspuns (pentru Panaghioiu_Vali_1996):

Deocamdata se lucreaza la el pentru ca metin2 a facut un update si il va lansa azi dupa amiaza.

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Salut uite aici unu care merge 100% http://www.google.ro/......http?/url

| RazvanRazvan132 a răspuns:

Si sa faci si cont

| Petre_Justy_1997 a răspuns:

Momentan nu cred ca mai functioneaza. eu cu niste prieteni l-am folosit in jur de 3-4 zile apoi nu a mai mers... Asteptam sa apara unul nou big grin

| adriandiof a răspuns:

Frate iti faci cont si te faci hack