| LasleaIoan1972 a întrebat:

Care este componenta de baza la un smarthphone care trebuie sa reflecte cat mai mult realitatea si ce telefon detine aceasta componente de top dar neprezenta la telefoanele actuale de top?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"componenta ...sa reflecte cat mai mult realitatea "?"

intr-un mod ultrasofisticato-imbârligat ai scris gândindu-te cumva la preț?

| LasleaIoan1972 explică (pentru sierra1):

Nu este vorba de pret oricum cel mai scump smartphone nu o are

| LasleaIoan1972 explică (pentru sierra1):

Singura componenta care reflecta realitatea este displayul

| sierra1 a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

"LasleaIoan1972: Singura componenta care reflecta realitatea este displayul"

ok, stai o leacă să-mi notez!

| LasleaIoan1972 explică:

Care este componenta de baza la un smarthphone care trebuie sa reflecte cat mai mult realitatea si ce telefon detine aceasta,,, componenta,,, de top dar neprezenta la telefoanele actuale de top

| LasleaIoan1972 explică:

Un display de 4k pe telefon ar face vizibila o poza mult mai bine si mai aproape de realitate desi telefoanele de top nu au asa ceva