| prettywomen a întrebat:

Care este destinatia resoului electric
Va rog URGENT!

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Destinatia e locul unde vrei sa ajungi pe jos sau cu un mijloc de transport. Unde, mama naibii, sa se duca resoul ala?
Iar daca vrei sa afli la ce-i bun resoul ala...pe bune: unde ai trait pana acum?

| lpavel a răspuns:

Pai sa-l folosesti pe post de aragaz cand mergi undeva sau chiar si acasa cand se intampla ceva si nu poti folosi aragazul sau ce ai tu happy

| prettywomen explică (pentru lpavel):

Aceasta este destinatia?

| lpavel a răspuns (pentru prettywomen):

Dap!

| prettywomen explică (pentru lpavel):

Poti sa-mi spui care este destinatia fierului de calcat a cuptorului cu rezistenta si a sigurantei fuzibile?

| lpavel a răspuns (pentru prettywomen):

Stai ca m-am prins, de fapt asta e o tema scolara nu-i asa? Nu intrebi doar ca sa stii... nu aici se fac temele scolare!

| Apollo007 a răspuns:

Aragaz electric... Consuma cam multa energie dar e bun unde nu ai gaze. Pe mine unul ma enervează. Am pățit-o in străinătate unde aveau aragaz electric. Dureaza mai mult pana gătești ceva.

| Deserth a răspuns (pentru Apollo007):

Aragaz electric eu zic ca renteza pentru.cei care nu fac ciorbe zilnic, ci doar o data pe saptamana e ok.Mai ales daca in zona respectiva nu este gaz metan.Am folosit si eu pe butelie, dar nu m-as mai complica.Curentul nu este scump, merita