| ArrianaM a întrebat:

Care este diferenta dintre Samsung Galaxy S4 i9500 si Samsung Galaxy S4 i9505? care este mai bun?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună, Ariana!
Fii atentă.
Ambele telefoane sunt la fel de bune însă Samsung Galaxy S4 i9505 este puţin mai bun deoarece are o mică îmbunătăţire faţă de i9500.
Pa-pa.

| stlucian a răspuns:

Samsung Galaxy S4 i9505:
Quad-core 1.9 GHz Krait 300 iar
Samsung Galaxy S4 i9500:
Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

| Buburuzăăăă a răspuns:

Samsung Galaxy S4 i9500 e mai bun crede-ma a avut o prietena si a tinut-o 4 ani dupa sad i s-a stricat dar sa stii ca 4 ani e mult iar ei i s-a stricat deoarece le-a scapat de multe ori dar daca tu il pastrezi si nu-l scapi poate va tine si mai mult happy FUNDAA?; x

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Buburuzăăăă):

Cum să o ţină 4 ani dacă Samsung Galaxy S4 a apărut de 2 luni?!

| Buburuzăăăă a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

(ono)... Mmmm. posibil inseamna ca is eu tampitawinking

| ArrianaM explică (pentru Buburuzăăăă):

MiiCutSa are dreptate, modelul acesta a aparut acum 2-3 luni laughing

| Buburuzăăăă a răspuns (pentru ArrianaM):

Inseamna ca era alt fel marog tot Galaxy S ceva dar stiu ca asa era marog