| Decebalul a întrebat:

Care este diferenta dintre Windows 7 32bit si 64bit?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Salut!
Uite un videotutorial : http://videotutorial.ro/......ial-video/

Bafta! Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| AndreiSaigo a răspuns:

Are memoria mai mare

| TheClassyCat a răspuns:

Diferenta consta in arhitectura proccesorului tau daca este 32bit iti suporta 4GB de ram si unele programe care au nevoie de 64bit nu iti vor merge.Totusi daca ai 64 de biti ar fi mai bine sa iti instalezi 64 Bit iti suporta ram cat iti suporta si placa de baza si toate programele iti vor merge pe el totul depinde de proccesor.

| crystyciurea78 a răspuns:

Difereta este ca pentru 32 de biti iti trebuie windows 7 32 bit si pentru 64 de biti iti trebuie windows 7 64 de biti si daca ai pcu pe 32 de biti e naspa se gasete greu windows