| OlLieX a întrebat:

Care este diferenta inre iphone replica si original. Adica replica nu poate duce cat originalul, sau care este diferenta?

Răspuns Câştigător
| TpuFanNrUNU a răspuns:

Replica este mult mai proasta. are 2 gb memorie. foloseste sistem android inloc de ios, se umbla cu pix pe el (dinacela special) nu sunt aplicati, nu merg aplicatii. E nevoie de java. Camera proasta, netul nu merge etc. Uite un exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=ux9xh5kmVaY Deci in concluzie decat replica de iphone, mai bine Nokia 3310;) funda? :D

1 răspuns:
| jaguar12 a răspuns:

Buna! eu am iphone 4 de 1 luna si am vazut acum cateva zile o "imitatie"! e ca si cum ai compara un cersetor cu un profesor!
in afara de tema de fundal si iconite nimic nu era asemanator! nu le poti compara...si oricum replica se strica in cateva luni.2, 3