| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta intre Ad block si Ad block plus?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt facute de aceleasi firme
Adblock Plus accepta plati de la firme care vor sa le fie afisata reclama
Eu recomand totusi sa folosesti Ublock Origin

| lAleXl a răspuns:

Niciuna, sunt create de programatori diferiti, disigne-ul e schimbat

| IonutzzAvram a răspuns:

Niciuna doar ca AD Block a fost facuta de un anonim iar celor de la google le-a placut aceasta idee de ad block asa ca l-au finantat pe anonim si acest ''plugin'' este disponibil pe orice browser acum se numeste ad block plus doar pe chrome pe Safari sau Mozilla se numeste Ad block normal.