| cosminache a întrebat:

Care este diferenta intre casuta si mesageria vocala? Si cum le pot activa? Daca sun la 177 nu merge. Sunt la abonament COSMOTE.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Iniţializarea căsuţei vocale
Pentru a putea accesa căsuţa ta vocala, trebuie mai întâi să o iniţializezi. Apelează 177 de la propriul telefon mobil şi introdu 1234, codul temporar de acces prestabilit de COSMOTE.
Apoi poţi începe procedura de personalizare a căsuţei tale vocale:
*alege o parolă uşor de memorat formată din 4 cifre (îţi recomandăm să schimbi parola iniţială pentru a asigura confidenţialitatea căsuţei vocale)
*înregistrează un mesaj de salut cu propria voce;
*înregistrează-ţi numele.
De pe situl:http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17541&ns=-10000

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este același lucru.
Vezi aici: http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17591&ns=-10008
Succes!
Pa, pa.

| cosminache explică:

Nu merge la 177! Nu intelegeti? Am scris in intrebare. Nu stiti sa cititi?

| tiberiupi a răspuns:

Nici una. suna la 1234