| cFlorin a întrebat:

Care este diferenta intre un iPod original si unul fake? Cum imi dau seama?

Răspuns Câştigător
| CharlieHarper a răspuns:

În primul rând un iPhone/iPod/iPad original e produs de Apple, nu de Cect, deci ăla din poză e un fake total, de aia e așa ieftin.

5 răspunsuri:
| CharlieHarper a răspuns:

Îl conectezi la iTunes, dacă îl recunoaște e original, dacă nu înseamnă că-i fake.

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

Păi ce generație e, și cât costă? Iar ca design, poate a luat pozele de la alt anunț de pe alt site, deci...

Răspuns utilizator avertizat
| CharlieHarper a răspuns (pentru cFlorin):

În primul rând un iPhone/iPod/iPad original e produs de Apple, nu de Cect, deci ăla din poză e un fake total, de aia e așa ieftin.