| Gshsydydyd a întrebat:

Care Este mai Bun din cele Trei va rog ajutati-ma www.altex.ro/monitor-led-gaba-gl-2222-21-5-full-hd-negru sau www.altex.ro/monitor-led-dell-e2216h-21-5-full-hd-negru sau www.altex.ro/monitor-led-aoc-e2250swdak-21-5-full-hd-neg ru Help nu stiu ce Monitor sa iau, sunt prea multe.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Niku19 a răspuns:

Eu asi cumpara Monitorul LED AOC E2250SWDAK, 21.5", Full HD, negru.
Deoarece:
-include chit de montare vesa: il poti monta pe perete;
-il poti conecta prin DVI la PC sau VGA (eu aleg DVI)
-are boxe integrate;
-unghiuri de vizualizare largi, Full HD

| Gshsydydyd explică:

Daca stiti voi altele mai bune la acelasi pret de la altex sa imi spuneti