| ChiukiuHamsler a întrebat:

Care este mai bun dintre : Huawey P8 P9 sau P10. Care sunt diferentele dintre?

Răspuns Câştigător
| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Salut, eu am p9 si totusi ti-as recomanda p10 uite aici niste chestii interesante le fiecare:
P8- amprenta (lipseste) 2 gb ram si un procesor de acum 2, 8 gb memorie
p9- amprenta (1.2 mersi [ 1.7 pentru lite]) 3 gb de ram si procesor de acum un an, 16 gb memorie
p10 - amprenta (0.8 mersi [1.0 mersi p10 lite]) 4 gb ram si are 32 de gb memorie.
Funda!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica care e mai bun? Ce rost ar fi avut modelul cel mai nou p10 daca era mai prost ca p8?