| Stefan29 a întrebat:

Care este mai bun HTC Wildfire S sau Samsung Galaxy Ace S5830 Ceramic si care se aude cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Eu zic ca HTC Wildfire S e mai bun decat Samsung Galaxy Ace S5830 Ceramic.Am avut ocazia sa vad de ce e in stare HTC wildfire S si e chiar super, peste iphone 3gs cu mult,eu iti recomand HTC, e foarte complex, si sunet exceptional.

3 răspunsuri:
| stefangs a răspuns:

Pai treaba sta cam asa : Htc Wildfire S e mai bun decat Galaxy Ace S5830, Dar mai tare se aude la Samsung daca vrei ceva pentru, muzica ia-ti Samsung, daca vrei pentru apilcatii ia-ti Wildfire S happy

| stefangs a răspuns:

Eu am avut un HTC Wildfire S si am fost, foarte dezamagit de el din toate punctele de vedere acum am un IPHONE 4, Daca vrei un telefon bun alege, Apple sau Samsung happy

| ExTaSy16 a răspuns:

Pai ca sistem cele mai bune telefoane sunt HTC-urile acum eu cred ca tot HTC-ul se aude tare deoarece toate telefoanele facut de frima respectiva au avut un succes imens este de exemplu telefonul HTC viva are varamea si este foarte multumit de aceest telefon se aude tare si este ca un calculator happy