| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2562386/
Iar pe viitor mai poti adauga un cooler aftermarket pentru procesor daca te intereseaza ceva mai silent, si un ssd.

7 răspunsuri:
| Serban_Luca_1999 explică (pentru Mihai1810):

Eu iau jumate de pe pcgarage jumate de pe altex deoarece pe altex nu are o sursa buna si carcase, si deja am hard de 2 terra. si 8 gb de ram destul adica pentru cele care le joc eu ( gta v, cs go, lol, h1z1 etc) si as alege gtx 1060 deoarece procesorul ala nu rezista mai mult de 1 an si voi schimba pc dabea peste 2 ani

| Mihai1810 a răspuns (pentru Serban_Luca_1999):

Alegerea e a ta, eu doar ti-am dat o sugestie.

| xByte a răspuns:

Cel cu 1070, desi personal ti-as recomanda un model cu racire custom. Mai exact ce buget ai? Pot eventual sa iti fac o recomandare, in functie de ce buget ai si ce vrei sa faci cu pc-ul.

| Serban_Luca_1999 explică (pentru xByte):

Maxim 4050 lei

| Serban_Luca_1999 explică (pentru Serban_Luca_1999):

4050 fara fara racire custom

| Serban_Luca_1999 explică (pentru Serban_Luca_1999):

Ca o sa iau asa ceva peste o luna doua cu doua ventilatoare

| Mihai1810 a răspuns (pentru Serban_Luca_1999):

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2562386/
Iar pe viitor mai poti adauga un cooler aftermarket pentru procesor daca te intereseaza ceva mai silent, si un ssd.