| sdad a întrebat:

Care este mai bun s3 mini sau LG optimus g?
Performanta, rapiditate.

7 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Eu as merge linistit pe S3: http://www.mediadot.ro/......ble-white/

Bafta!

| Weider a răspuns:

Capu' tau.

Răspuns utilizator avertizat
| Dezent a răspuns:

LG optimus g

| Gui_Madalin_1994 a răspuns:

Uite aici o comparatie. eu personal recomand LG optimus g din ambele puncte de vedere Performanta, rapiditate. Dar pretul unu LG Optimus G e cam acelasi cu al unui S3 normal(nu mini) deci iti recomand un s3 normal

| Gui_Madalin_1994 a răspuns:

Dar vezi ca nu ai specificat care LG optimus g, pentru ca sunt vreo 5 modele de optimus g(care difera de la cer la pamant)

| Grigorasbogdan a răspuns:

Mai bun este LG optimus g.Are ram-ul mai bun, camera, procesorul si rezolutia ecranului. Eu ti-as recomanda Note 2 sau Asus PadFone 2.