| Andrey550 a întrebat:

Care este mai bun sau ce parere aveti Huawei P9 Litte 2017 say Samsung J5 2017?

5 răspunsuri:
| TheMusicBoy a răspuns:

Samsung J5 2017! Eu am J7 dar sunt aproape la fel. Sunt foarte multumit de al meu! O colega are P9 Lite si se cam blocheaza.

| RobertMoon a răspuns:

Amândouă sunt slabe și cam la aceeași bani, dar totuși îți recomand Samsung are mama mea și merge bine, bateria tine mult, amprenta deblochează instant, aplicațiile se instalează repede, procesor octa core, Android 8.0...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De banii aia iesi mai bine cu iHunt sau mai strangi.
Ambele sunt slabe, pe ambele le-am avut, tine putin bateria cand pornesti datele mobile si abia apare tastatura cand incerci sa scrii (deoarece au prea putin RAM si face swap).

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt cam la fel dar mergi pe Samsung dacă ai de ales între cele două. Nu știu ce au făcut la proiectarea p9 lite dar au dat chix. P8 și P10 sunt excelente dar p9 lite se blochează din cale afara la marea majoritate.

| Msk2002 a răspuns:

Eu am Huawei p9 lite 2017 de un an și funcționează la fel ca în prima zi. Sunt foarte mulțumit de el și ți-l recomand (plus ca arata mai bine decat un Samsung j5 2017)