| zizu07 a întrebat:

Care este pretul unui telefon Nokia 5800 Xpress Music la Orange cu abonament si care este, fara abonament?

Răspuns Câştigător
| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Cand mi-am luat eu telefonul'era in jur de 180 (euro)la abonament.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna uite daca doresti un tel Nokia 5800 Xpress Music am eu de vanzare este ieftin il dau pana in 2 mil este nou nout il dau la cutie nu este folosit nu are nicio problema daca doresti sa-l vezi da-mi msj pe privat :*

| creokika a răspuns (pentru anonim_4396):

BUna il iau eu de unde esti?
Poti azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz eu incurcasem telurilehee hee era 5300hee hee sau ceva de genuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orange eu am vazut adineauri ca e 200 eur la abonament de
8, 8 eur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

199 Euro la abonament de 8, 8E lunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 10 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, am unul de vanzare cu card de 8gb si husa aproape noua inca in garantie 600 ron urgent gyorgy_robi@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

199 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este pretul unui telefon Nokia 5800 Xpress Music la Orange cu abonament si care este, fara abonament?

| stardom a răspuns:

@Aannaa Pretul mi se pare suspect, daca nu glumesti, as vrea si eu sa cumpar 2 bucati.