Întrebare recomandată | Reek54 a întrebat:

Care firma de aparate foto credeti ca e cea mai buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canon si Nikon, depinde ce fel de fotografii faci, ce vrei sa aiba o camera, ambele firme au minusuri si plusuri.
Eu sunt interesata de camerele micro third four cum ar fi Voigtlander, uita-te si la alea.

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Canon.

| PedoBarbie a răspuns:

Canon, Sony, Nikon.

| Trynda a răspuns:

Depinde. Nikon e dedicata aparatelor foto.
Eu prefer Sony, chiar daca am un Nikon. O sa-l dau pe un Sony la vara. Daca vrei un aparat foto/video bun iti recomand unul din seria NEX de la Sony.

Sony NEX 3 care costa vreo 15-20 milioane. Asta daca vrei ceva bun. NEX7 e scump, vreo 60 milioane dar e prin varf happy. Eu sunt cu Sony chiar daca sunt scumpe, sunt de calitate.

| frank2002 a răspuns:

Nikon d3100

| Reek54 explică (pentru frank2002):

Frumos. happy

| frank2002 a răspuns (pentru Reek54):

Daca ii frumos da si tu o funda frumoasa big grin

| SakoChan a răspuns:

Nikon.

| alex2496i a răspuns:

Samsung, este si va ramane pentru todeauna cea mai buna firma de aparate photo, smarthphonuri, televizoare... etc.

| Luka0102 a răspuns:

Pulonrolling on the floor))