| AnonimGirl15 a întrebat:

Care firma de laptop este mai buna : Lenovo, Acer sau Toshiba? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Ordine ar fi urmatoarea: Lenovo, Toshiba, Acer. Acer se incalzeste foarte tare, am avut si eu unul. Dupa un an de zile a inceput sa gafaie! Garantia de la Toshiba este foarte atragatoare. Lenovo e o firma de top, e foarte buna. Depinde ce bani vrei sa cheltuiesti! Sunt mai multe elemente de detaliu fin! Bafta!

3 răspunsuri:
| euAnonim100 a răspuns:

Eu as recomanda in principal Lenovo, pentru ca folosesc un laptop de la ei, dar nici Acer nu este foarte rau, dar nu as paria pe asta!

Sfat! Nu iti lua Toshiba! Crede-ma!, a fost primul meu laptop si nu m-a tinut decat 6 luni!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Lenovo este bun, urmat de Acer si Toshiba. Cu toate astea nu conteaza foarte mult firma, componentele sunt aceleasi deci...:)) totusi cei de la garantie la Lenovo raspund mai repede http://bit.ly/1npPUVF

| Georgescuionut235 a răspuns:

Lenovo