| JusticeForCraiova a întrebat:

Care hdd sunt mai bune dintre?

Seagate Barracuda 1TB Hitachi Deskstar 1TB si Western Digital 1TB

Dau funda.

Eu as merge pe Seagate Barracuda 1TB

Răspuns Câştigător
| kingD0G a răspuns:

Seagate Barracuda 1TB ca e mai ieftin.
big grin

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Eu am western mai micut dar merge nu am probleme cu el alege, am inteles ca si segate este buna firma acum alege intre astea doua orice alegere ai face nu o sa iti para rauwinking

| passarisMB a răspuns:

Parerea mea este ca as merge pe Hitachi.am si eu de 500GB si sunt multumit

| mariumarius a răspuns:

Barracuda e mai buna clar nu neaparat ca e mai ieftin

| kingD0G a răspuns (pentru mariumarius):

Barracuda poate ca are un buffer de rapiditate mai mare in MB, dar in rest e la fel ca celelalte. Si in plus, astea puternice isi pot pierde rapid informatiile doar odata ce ai izbit hdd-ul.
Si consuma puterea la PC.
Bla Bla Bla. big grin