| anonim_4396 a întrebat:

Care i cel mai complex program de editat foto?

8 răspunsuri:
| AriannaAri a răspuns:

Photoshop.

| Winners10 a răspuns:

In general Photoshop!
Altu mai bun nu este!

| gamestoper1998 a răspuns:

Photoshop!

| AlexMrs a răspuns:

Clar photoshop da pentru tine daca vrei sa faci ceva incearca photoscape, este mai usor!

| 5IrOK a răspuns:

Photoshop cs6 ii ultimul aparut si cel mai complex are multe optiuni dar ii cam greu de utilizat pentru un incepator

| elenush17 a răspuns:

Photoshop, din cate stiu, daca nu a mai aparut vreo unul.

| GigiBecali123321 a răspuns:

Counter Strike Forum recruteaza administratori...Intrati,faceti-va cont si aplicati: LUNA ACESTA AVETI CELE MAI MULTE SANSE DE REUSITA ASA CA POSTATI http://counter-strike-forum.amforum.net/t8-recrutam-administrator