| Pupily92 a întrebat:

Care-i treaba cu mess-ul? nu mi se schimba avatarul...si daca se schimba fiecare din lista vede alta poza. mi-am intrebat colegii ce avatar am si fiecare vedea tot alta poza. si treaba cu statusul. daca scrii ceva la status iti ramane acolo ca share chiar daca l-ai schimbat sau l-ai sters de tot. am reinstalat programul si tot degeaba.

3 răspunsuri:
| Pupily92 explică:

Am ultima versiune. de pe site-ul lor(yahoo.com) happy

| muricuigrec a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi ultima versiune de yahoo messenger.

| レクス a răspuns:

Treaba cu poza e simplathinking Ca sa se schimbe pune`te pe INvisible si apoi din nou online. Avatarul se va schimba!