| Paul260 a întrebat:

Care ii cea mai buna versiune de vista, basic, home premium sau ultimate

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Ultimate se aude si dupa nume adica e versiunea completa si nu are nici o scapare eu am Windows(geamuri=ce-mi place sa-i zic asa=)Vista ultimate cu licenta, nu ma costat nimic, de ce? pentru ca am luat codul dupa un site dar nu pot sa pun linkul ca tot primesc waruri ca incalc nushtu ce legi si ca daca scriu site-ul www.TPU.ro e obligat sa-mi publice IP-ul si daca vreau sa risc, risc dar nu fac eu din astea, poate ma trezesc cu jandarmii, politia si mascati la poarta ca am incalcat legile alea si sa ma bage la inchisoare ok revenim la site-ul ala, dar pentru ati face cont pe site-ul asta iti trebuie invitatie de la un prieten, in fine revenim daca vrei codul pentru versiunea de 32 biti trimite-mi un msg private!

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ultimate e cea mai completa.Dar consuma ceva mai mult datorita serviciilor/aplicatiilor in plus fata de celalalte editii.

| VladimirPutin a răspuns:

Frate bagă windows 7 sau dacă nu ești împătimit de jocuri un linux meseriaș

| Esperança a răspuns:

Vista in general nu e prea bun. Dar daca vrei incearca ultimate!

| DarkTheory a răspuns:

Vista e Naspaa! punct.

| pixma a răspuns:

Fiecare e diferit incerca ce caracterizeazawinkingbft la alegere

| xenocid a răspuns:

Ultimate este cea mai bună versiune, este cea mai completă.